Kanal İstanbul Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri olarak sizlere çözüm odaklı hizmetler sunarken maliyetleri işletmeniz için ekonomik olarak projelendiriyoruz.

Ürünleri tamamen yerli üretim olarak kendimiz imal ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile montajını gerçekleştiriyoruz. Kurumsal olarak bakım ve onarım hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Proje Yönetim Sürecimiz; Analiz, Planlama, İmalat, Devreye Alma, İzleme ve Kontrol, Bitirme olarak işlemektedir. Projeleri anahtar teslim olarak teslim ediyor ve kurumsal çözümler ile bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

Sadece yurt içinde değil yurt dışı şantiyelerde de hizmetler sunuyoruz.

Satışı yaptığımız tüm ürünlerin kurulumlarını biz gerçekleştiriyoruz.

Bakım Hizmetlerimiz, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinin yıllık periyodik düzenli bakımlarını ve koruyucu bakımlarını kapsamaktadır.

Satışını ve kurulumunu yaptığımız tüm havanlandırma ve iklimlendirme sistemlerinin onarımlarını yapıyoruz.

Havalandırma ve İklimlendirme Sistemlerinin projelerini çalışma öncesi yaptığımız keşfe istinaden ve taleplerinize göre projelendiriyor, sizlere sunuyoruz. Kurumsal anlaşma akabinde projeleri devreye alıyor ve anahtar teslim olarak sizlere teslim ediyoruz.

Bize Danışın

Projeleriniz için her türlü bilgi ve taleplere en hızlı şekilde cevap veriyor, sizlere kalıcı ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.