Adres: Yakuplu Mah. 43.Sk No:14/A-B Beylikdüzü
blog img

Havalandırma Market

Havalandırma market sayesinde havalandırma sistemlerine yönelik ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri ve ekipmanları kolay şekilde temin edebilirsiniz. Havalandırma sistemlerinin sorunsuz ve verimli şekilde çalışması için gereken bu malzeme ve ekipmanlar bulunduğunuz ortam hava kalitesi için önemli kolaylıklar sağlıyor.

Havalandırma Market
Havalandırma Market

Aspiratör Grupları

Havalandırma market ürünleri arasında ilk olarak aspiratör grupları öne çıkıyor. Bu ürünler yapıları itibariyle havalandırma sistemlerinde havanın emilmesini sağlayan ürünlerdir. Kanal tipi, dikey atışlı, radyal, hücreli gibi çok farklı yapıda bulunmaktadır. Ürün grubu açısından çeşitlilik göstermesi açısından kullanılacak olan havalandırma yapısına uygun olarak bulunabilmektedir. Özellikle alandaki kötü ve istenmeyen kokuların giderilmesi için doğru sonuçlar sunmaktadır.

Hava Kanalı ve Fittingsler

Hava kanalları ve fittingsler havalandırma çıkışı olan bacaların dış etmenlere karşı korunmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sayede bacadan dışarıya çıkan havanın daha stabil bir şekilde çıkışı sağlanırken aynı zamanda havalandırma boşluğunun da korunması söz konusu olmaktadır.

Havalandırma Market Hava Kanalı
Havalandırma Market Hava Kanalı

Havalandırma Sarf Malzeme ve Ekipmanları

Havalandırma sistemlerinin çalışması için pek çok yan malzemeye ihtiyaç bulunmaktadır. Bu malzemeler arasında sarf malzemeler sistemin daha konforlu ve verimli çalışabilmesi için tercih edilmektedir. Havalandırma sistemleri genel olarak sessiz çalışma yapısına sahiptir ancak ses düzeyinin düşük olmasının daha da önemli olduğu yerlerde akustik ses yalıtımının yapılması için yalıtım malzemelerinin kullanılması gerekecektir. Bunun yanında sistemin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için yine askı elemanlarının kullanılması da gerekmektedir. Bu sayede havalandırmanın kurulumunun gerçekleşmesi ve istenilen düzeyde uzatılması sağlanabilmektedir. Bunun yanında flex malzemeler de yine hava yönünün tayin edilmesi için sık kullanılan malzemeler arasında bulunmaktadır.

Havalandırma Market Havalandırma Fanı
Havalandırma Market Havalandırma Fanı

Menfez ve Filtre Grupları

Kanalİst Havalandırma tarafından sunulan havalandırma ürünleri yüksek kaliteli yapıları ile birlikte isteklerin doğru karşılanmasını sağlamaktadır. Havalandırma sistemlerinde sağlıklı ve yüksek hava kalitesi elde etmek için menfez ve filtre gruplarının da tercihi gerekmektedir. Menfezler hava çıkışını sağlayan kısımlar olmalarının yanında hava sirkülasyonun da istenilen yerlerde gerçekleşmesini sağlarlar. Bunun yanında filtreler de havalandırma market ürünleri arasında önemli bir yere sahip olup özellikle zararlı partiküllerin tamamen tutulması ve muhafaza edilmesi için sistem içinde önemli rol üstlenirler.

Yorum Yap