Adres: Yakuplu Mah. 43.Sk No:14/A-B Beylikdüzü

Kanal İstanbul Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Havalandırmada Kurumsal Çözüm Ortağınız

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözüm odaklı hizmetler sunarak, doğru fiyat – kalite dengesi ile yenilikçi ve sürdürülebilir olmak.

Sektörel olarak değişime, gelişime ve yenilikçiliğe her zaman açık bir işletme modeli ile hizmet verirken sektörde en çok tercih edilen marka olmak.

Hedefimiz; imalat ve montaj kimliğimizle kaliteli üretim yapılması ve siz değerli müşterilerimizin güvenini memnuniyetini kazanarak birlikte yapacağımız proje uygulamalarından yüz akıyla çıkmaktır.

Kaliteden ödün vermeme kararlılığımızı TSE uygunluk belgesi ile belgeleyen Kanalİst; uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Kanalİst Havalandırma Sistemleri
hakkimizda 002

Kanal İstanbul Havalandırma ve İklimlendirme

Kanal İstanbul 1992 yılında havalandırma sektöründe faaliyete başlamıştır.

Gelişen teknolojinin gereği olarak 2013 yılında fabrikasyon kanal imalatına başlayarak sektördeki yerini almış, çalışma ekibini büyütüp yerinde montaj hizmeti de vererek tüm Türkiye ve dış ülkelere hizmet vermeye devam eden ve sektörde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

İstanbul, Beylikdüzü Yakuplu’da 1000 m² kapalı alanda imalat faaliyetlerine devam etmekte olup Türkiye geneli ve yurtdışına imalat-montaj ekip hizmeti vermektedir.

Kanalİst; son teknolojiye uygun makine parkurumuzla bütün havalandırma sistemleri ve fittings sistemlerini kendi bünyesinde üreterek dışa bağımlılığını ortadan kaldırmıştır. Aynı zamanda uygulamadaki sorunları da takip ederek kalitede zirveyi hedeflemiştir.

SEKTÖRDE 20+ YILLIK TECRÜBE

Ürünlerimizin imalatını kendi üretim tesislerimizde, kullanım koşullarına ve kalite standartlarına uygun olarak galvaniz ve paslanmaz seçenekleri ile gerçekleştiriyoruz.

title icon
Kurumsal

Çözümlerimiz

Havalandırma Fanları 100%
Havalandırma Bacaları 100%
Havalandırma Filtreleri 100%
Havalandırma Kanalları 100%
Kurulum, Bakım ve Onarım 100%
Yerli Üretim

Havalandırma Sistemleri ve Fittings Sistemleri'ni kendi bünyemizde imal ederek yerli üretim sunuyoruz.

Profesyonel Çözümler

Müşterilerimizin taleplerine göre çözüm odaklı, kalıcı ve ekonomik projeler oluşuruyor, devreye alıyor, bakımını yapıyoruz.

Uzman Ekip

Sürekli yenilenen alt yapımızla eş zamanlı olarak alanında uzman ve dinamik ekibimizle profesyonel hizmet veriyoruz.

background image
title icon
Havalandırma ve İklimlendirme Sistemleri

Kurumsal Çözümler

Kanalİst Havalandırma olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz, alanında uzman kadromuz ve kaliteli ürün yelpazemiz ile havalandırma ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirip anahtar teslim taahhüt sözü veriyoruz. Kurumsal Hizmet ile Kurumsal Çözümler sunuyoruz.

signature
Emirhan TARKAN
Kurucu