Adres: Yakuplu Mah. 43.Sk No:14/A-B Beylikdüzü
blog img

Avcılar Havalandırma Sistemleri

Avcılar havalandırma sistemleri Kanalİst, bölgede bulunan ev ve işyerlerinin sağlıklı, temiz ve kaliteli havaya kavuşmalarında profesyonel çözümler sunuyor. Havalandırma sistemlerinin stabil çalışması sayesinde havada bulunan zararlı parçacıklar da temizlenebiliyor. Bu sayede genel olarak kötü kokular, pis hava ve sağlık açısından zararlı olan hava temizlenirken yerine sağlık için uygun ferah hava geliyor.

Avcılar Havalandırma Sistemleri Kanalİst
Avcılar Havalandırma Sistemleri Kanalİst

Avcılar Havalandırma Kanalı İmalatı

Avcılar havalandırma sistemleri Kanal İstanbul için önemli parçaların başında hava kanalları gelmektedir. Bu kanallar üniteler arasında bağlantıyı sağlayan, iç ve dış kısımlar arasında havayı taşıyan yollardır. Kanalların özellikle sistemin yüksek verimlilikte çalışması için büyük önemi bulunur. Çünkü istenen hava debisinin sağlanabilmesi için kanal yapısının da uygun olması gerekir. Aynı zamanda havalandırmanın tam sızdırmazlık sağlaması da önemlidir. Küçük bir sızdırma bile havanın taşınmasında sorun yaratacağı gibi kirli havanın iç ortamda farklı bir noktada çıkmasına da yol açabilir. Ayrıca sızdırma nedeniyle sistemin çalışma verimliliğinde de düşüş olacaktır.

Havalandırma kanalları sistemin ihtiyaç duyduğu uygunluğa göre üretilmekte ve takılmaktadır. Gerek üretim gerekse de montaj aşamalarında profesyonel hizmetten yararlanmak doğru sonuçların alınmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda havalandırma kullanım ömrünün de uzun olmasına olanak verecektir.

Avcılar Havalandırma Kanalı İmalatı Kanalİst
Avcılar Havalandırma Kanalı İmalatı Kanalİst

Avcılar Havalandırma Fanı İmalatı

Havalandırma sistemlerinde havanın sirküle edilmesi, içeriden emilmesi ve dışarıdaki havanın da içeriye verilmesi için fanlar kullanılmaktadır. Bu fanlar, kullanıldıkları alan ve sisteme göre farklılık göstermektedir. Yüksek hava sirkülasyonunun gerektiği alanlarda büyük fanlar kullanılırken lokal ya da küçük havalandırma çözümünün gerektiği alanlarda küçük yapıda olan fanlar tercih edilmektedir. Böylece hava dolaşımı için en ideal ayarlamalar yapılmaktadır. Fanlar, yapıları gereğince dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygun olarak geliştirilir. Fakat tercih aşamasında profesyonel hizmet almak sistem için en verimli olacak fanı kullanmak için yararlı olacaktır. Aynı zamanda yeterli hava debisinin de oluşması ve sağlanabilmesi için yine fan seçiminde gerekli dikkatin sağlanması gerekmektedir.

Avcılar Sanayi Tipi Havalandırma Sistemleri

Avcılar havalandırma sistemleri Kanalİst, özellikle işyerleri için temiz havanın kolay şekilde elde edilmesini sağlar. Sanayi tipi havalandırma sistemleri yapıları itibariyle çok yüksek debi sunabilen, stabil ve verimli çalışan sistemlerdir. İhtiyaca göre özellikleri de değişebilmektedir. Atölyelerden fabrikalara kadar farklı işletmelerde üretimden kaynaklı olarak ortaya çıkabilen zararlı ve kimyasal gazların dışarıya atılmasını sağlayan bu sistemler böylece çalışanların sağlıklarının korunmasına ve iş güvenliğinin de artmasına yardımcı olurlar.

Özellikle üretim alanlarında kimyasal, zararlı ve patlayıcı gaz çıkışı oluştuğundan bunların hızlı şekilde tahliye edilmesi sağlanmalıdır. Havalandırma sistemleri zararlı olacak gaz ve kimyasal parçacıkların yanında toz gibi akarların da temizlenmesinde etkilidir. İş güvenliğine uygun ortam sunan sınai tip havalandırmalar böylece güvenli işyerleri oluşturur.

Avcılar Havalandırma Bakım ve Onarım
Avcılar Havalandırma Bakım ve Onarım

Avcılar Havalandırma Bakım ve Onarım

Avcılar Havalandırma Sistemleri Kanal İstanbul‘un yerli üretim olan ürünleri, uzun ömürlü çalışmaya uygun olan sistemlerdir. Ancak verimli ve uzun ömürlü çalışmalarını sağlamak için rutin bakımlarının yapılması gerekir. Bunun yanında kullanımdan ya da uzun süre ihmal edilmesinden kaynaklı olarak onarım işlemleri de gerekebilir. Sistemin zarar görmemesi ve kısa sürede sorunun tespit edilerek çalışır hale gelmesi için Kanalİst Havalandırma Sistemleri profesyonel destek sunmaktadır. Avcılar Havalandırma Bakım ve Onarım için 0532 739 14 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Onarım işlemlerinde ilk olarak sorunun doğru tespit edilmesi büyük önem taşır. Sorunun doğru tespit edilmesi için yapılacak olan çalışmalar çözüme yönelik olarak da nelerin gerektiğini göstermektedir. Aynı zamanda bakım işlemlerinde de sadece mevcut sistemin mevcut küçük sorunları giderilmekle kalmaz, ileriye dönük olarak sorun çıkarabilecek olası durumlar üzerinde de durulur. Bu sayede de daha büyük sorunlar oluşmadan önceden önlem almak mümkün hale gelmektedir.

Yorum Yap